Kingiideed

 

Kingiideed

Kõik Maiasmoka kohviku kaunid ja maitsvad kingiideed sünnivad meie meistrite kuldsete käte all ning on tehtud hoole ja armastusega. Seetõttu on iga väike kingitus justkui omaette meistriteos, millest lausa õhkab ainulaadsust ja armastust.

 

Martsipanisisuga pulgašokolaadid

Ka sellel aastal leiab kohvik Maiasmoka valikust südamekujulised pulgašokolaadid, mis on ideaalseks üllatuseks nii parimale sõbrale kui ka armsamale. Pulga otsas mõjub suur šokolaadiglasuuriga süda eriti uhkelt ning käsitööna valminud kingitus teeb kindlasti meele heaks ka kõige tusasemal päeval.

Vahvale pulgašokolaadile annavad särtsu kuivatatud puuviljad ning šokolaadist sõnumid. Suus sulava šokolaadiglasuuri all peidab ennast mahlane martsipan, mis teeb iga päeva veidike magusamaks.

Pulgasokolaadid_FB-02-01

Erilised šokolaaditahvlid

Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna.
Iga selline käsitööšokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming.

Premeeri ennast, jaga sõbraga või kingi koostööpartneritele või kallimale!
Šokolaade saad tellida SIIT

Käsitöösokolaadid_FB(uus)-02

Eksklusiivsed käsitöökompvekid ja personaalse sõnumiga kinkekarbid

Maiasmoka kohvikust leiad laia valiku magusameistri osavate käte all valminud käsitöökompvekke, millest igaüks on unikaalne ja kordumatu. Eriliste hetkede tarbeks pakume erineva suuruse ja kujuga kauneid kinkekarpe Teile meelepärastest maiustustest, mida on võimalik komplekteerida ka kohapeal. Personaalse sõnumiga kinkekarp on ideaalne kingitus oma kallimale või lähedasele.

kommid

Detailsema ülevaate kommide valikust leiab SIIT

Kinkekarpide kõrval saab personaalse sõnumi lisada martsipanist kujudele, südametele või kinkekaardile. Võimalus on lasta kunstnikul maalida ka erinevaid pilte martsipanist plaadile. Täpsemalt saab selle kohta küsida Martsipanitoast

Martsipanikujude valikuga saab tutvuda SIIN

Kohtumiseni Maiasmoka kohvikus!