Jõulupakkumised

Jõulupidu Maiasmoka kohvikus

Pühad töökollektiivi või sõpradega aitab muuta meeldejäävaks mõnus õhtusöök Maiasmoka kohviku teise korruse hubastes ajaloohõngulistes ruumides. Meie vanemkokk on selleks puhuks kokku pannud maitsva jõulumenüü, millest leiad kindlasti endale meelepärast.

Kohviku kauni sisekujundusega privaatsed ruumid ja piparkoogilõhnaline atmosfäär loovad tõelise pühadetunde. II korruse kohviku saalides on võimalik korraldada nii väiksemaid kui ka suuremaid üritusi kuni 75 inimesele.
Meeleoluka õhtu sisustamiseks pakume erinevaid lisategevusi. Võimalus maalida suurepäraseid käsitööna valminud martsipanifiguure.

Tutvu jõulumenüüga SIIN
Rohkem infot ruumide kohta leiad SIIT
Broneeri jõulupidu kirjutades meile maiasmokk@orkla.ee või telefonil +372 646 4066

 

Erilised kingitused

Kõik Maiasmoka kohviku kaunid ja maitsvad kingiideed sünnivad meie meistrite kuldsete käte all ning on tehtud hoole ja armastusega. Just seetõttu on iga väike kingitus justkui omaette meistriteos, millest õhkab  armastust ja ainulaadsust.

Parimad piparkoogid leiad meilt

Maiasmoka kohvikus on müügil meie pagarite hoole ja armastusega valmistatud kodused piparkoogid. Need on käsitsi kaunistatud, mistõttu on iga piparkook omaette meistriteos, mida lausa kahju ära süüa. Meie piparkoogitainas olevat maailma parim, kuid me ei ole kadedad ja müüme seda kõigile, kes soovivad Maiasmoka maitsvaid piparkooke ka kodus ise teha.

Erilised  šokolaaditahvlid

Maiasmoka kohviku käsitööšokolaadid sünnivad parimatest komponentidest ja otsast lõpuni käsitööna. Iga selline käsitööšokolaad on magusameistrite osavate käte väärikas ja ainulaadne looming. Premeeri ennast, jaga sõbraga või kingi koostööpartneritele või kallimale!
Šokolaade saad tellida SIIT

Käsitöökompvekid ja personaalse sõnumiga kinkekarbid

Maiasmoka kohviku eksklusiivsed käsitöökompvekid valmivad käsitööna unikaalsete maisete ning parimate oskuste kohaselt. Ükski kompvek ei sarnane päriselt teisele – igaüks neist on magusameistri osavate käte kordumatu looming.
Kogu kommide valiku leiad SIIT

Teile meelepärastest maiustustest komplekteerime erineva suuruse ja kujuga kauneid kinkekarpe. Personaalse sõnumiga kinkekarp on ideaalne kingitus nii jõulude kui ka teiste tähtpäevade ja sündmuste puhul. Lisaks kirjutab kunstnik martsipanist kujudele, südametele või kinkekaardile just Teie soovitud personaalse õnnesoovi või mõne muu sõnumi. Võimalus on lasta kunstnikul maalida erinevaid pilte ka martsipanist plaadile. Täpsemalt saate selle kohta küsida Martsipanitoast.

Kogu martsipanifiguuride valiku leiad SIIT

Tellimiseks võta meiega ühendust maiasmokk@orkla.ee või telefonil +372 646 4066